Ekonomi

Metaverse patlaması yaşanıyor: Zilliqa yüzde 50 arttı

Hafta hızlı başladı. Pazartesi günü altcoin varlıklarında önemli ralliler görüldü. Özellikle bu dönemde Metaverse varlıkları ön plana çıktı. Bunlardan en öne çıkanı Zilliqave Prömiyeroldu.

Zilliqa (ZIL) son 24 saatte %49,20 artarken, Metaverse ekosistemindeki tokenler bugün büyük bir sıçrama görüyor.

Zilliqa’nın piyasa değeri şu anda 415 milyon doların biraz altında. İşlem hacmi bir önceki güne göre %2591,03’lük bir sıçrama yaşadı. ZIL jetonunun fiyatı son 1 gün içinde 0,008564 $ artarak 0,02603 $’a yükseldi.

Zilliqa haftalık ve günlük olarak arttı

ZIL, son 2 günde 550 akıllı sözleşme cüzdanı oluşturdu. Altcoinin yükselişinin sebeplerinden biri olarak bu gösteriliyor. Öte yandan Binance, ZIL para birimini vadeli işlemlerden çıkarmıştı. Ancak kripto para biriminden iyi bir performans geldi.

Ziliqa ekibi, saniyede binlerce işlemi tamamlama becerisiyle yüksek verim sağlamak üzere tasarlanmış, halka açık, izinsiz bir blok zinciri şeklindeki birincil tasarımına dayanarak artık işleri farklı şekilde yapmayı seçiyor.

Proje ayrıca, blok zinciri üzerine inşa edilmiş bir likit staking protokolü olan Avely Finance’in lansmanını da duyurdu. Ayrıca, bir Web 3.0 müzik girişimi olan Token Traxx, Ziliqa kuruluşunu duyurdu. Ancak MetaMask, protokolü desteklediğini de belirtti.

Bu makale ilk olarak Kripto Para Haberlerinde yayınlanmıştır.

pehlivankoyajans.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu