Haber

Oyuncak Ev gönüllülerden destek bekliyor

Nilüfer Belediyesi tarafından geçtiğimiz yıl hayata geçirilen ve binlerce çocuğu oyuncaklarla buluşturan “Oyuncak Evi”ne gönüllülerden takviye bekleniyor.

Dayanışma kenti Nilüfer’de geçtiğimiz yıl hizmete açılan “Oyuncak Ev” ihtiyaç sahibi çocukların yüzünü güldürmeye devam ediyor.

Nilüfer Düğün Evi binasının zemin katında kapılarını açan “Oyuncak Evi”, ikinci el oyuncakları toplayıp elden geçiriyor ve ihtiyaç sahibi ailelerin çocuklarına ulaştırıyor. Bağışçılardan ve gönüllülerden oyuncakları elden geçiren Nilüfer Belediyesi, ekonomik krizin derinleştiği bu dönemde kırsal mahallelerdeki çocuklara ücretsiz oyuncak dağıtarak çocukların yüzünü güldürüyor.

Geçen yıl mart ayında açılışı yapılan ve hizmet vermeye başlayan “Oyuncak Evi” bugüne kadar binden fazla ailenin çocuklarını oyuncaklarla buluşturdu.

Yoğun talep gören “Oyuncak Evi” daha fazla çocuğa ulaşabilmek için hayırseverlerden ve gönüllülerden kullanmadıkları ancak kullanılabilir durumda olan oyuncakları bekliyor.

Projeye destek olmak isteyenler oyuncakları Nilüfer Belediyesi Düğün Evi’nin zemin katında bulunan “Oyuncak Evi”ne bırakabilirler.

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

haberhamur.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu